Biuro rachunkowe testuje aplikacje webowe do fakturowania

Nasze Biuro rachunkowe w Gliwicach – Doradca podjęło się przetestowania kilku najbardziej popularnych aplikacji webowych do wystawiania i organizacji dokumentów firmowych takich jak faktury. Są to aplikacje, które bardzo ułatwiają pracę małym i średnim przedsiębiorstwom oraz osobom samozatrudnionym.

Do głównych zalet które dotyczą wszystkich testowanych i nietestowanych aplikacji można zaliczyć:

  • dostęp do dokumentów firmowych z dowolnego miejsca gdzie możliwy jest dostęp do sieci internet
  • możliwość wystawiania faktur pro forma, księgowania wpłat i na jej podstawie wystawiania faktur vat
  • dostęp do wsparcia oraz pomocy online dzięki interaktywnemu czatu
  • Dane kontrahenta pobierane są z bazy GUS-u przez nr NIP
  1. Intaxo – aplikacja webowa do wystawiania faktur online, dostęp poprzez przeglądarkę. Posiada wszystkie funkcje do tworzenia faktur VAT, zaliczkowych, końcowych, pro-forma i korygujących, a nawet paragonów fiskalnych. Uwagę przyciąga automatyzacja zadań, wprowadzone dane są później automatycznie uzupełnianie w kolejnych dokumentach. Dostępność modyfikacji faktur w kwotach netto oraz brutto, kwoty są przeliczane samodzielnie. Możliwość dostosowania dokumentu do kolorystyki firmy np. poprzez Logo. Aby skorzystać z pełnej funkcjonalności tego programu wymagany jest miesięczny abonament.
  2. Podobny lecz z niewielkimi różnicami oferuje firma która stworzyła aplikację IFIRMA. Posiada takie same możliwości wystawiania wszystkich dokumentów typu faktura jak nasz poprzednik z tym, że program posiada możliwość integracji z wieloma systemami CRM. Poprzez kilka kroków możliwa jest wysyłka gotowych dokumentów drogą tradycyjną poprzez Pocztę Polską. Również jest to program płatny, lecz producent umożliwia nam wykorzystanie pełnej funkcjonalności w okresie 30 dni.
  3. Trzeci i zarazem ostatnim programem do fakturowania jest wFirma. Wysyłanie przypomnień mailowych za niezapłącone faktury, przyśpiesza to uregulowanie zaległych płatności, jest o jedna z wielu czynności jakie potrafi ta aplikacja. Łączy w sobie wszystkie cechy dwóch pozostałych oraz automatycznie tworzy raporty pod koniec bieżącego miesiąca. Podobnie jak poprzednicy nie jest darmowych programem, dostępne są kilka wariantów abonamentowych w zlaeźnici od naszych potrzeb oraz funkcjonalności jakie chcemy wykorzystywać w naszej firmie.

Nasze Biuro Rachunkowe Doradca, biuro rachukowe w gliwicach jest biurem nowoczesnym i nabierząco korzysta z tego typu programów potrzebnych do szybkiego i wygodnego wystawiania faktur, a połączenie z integracją z systemami CRM daje nam niewyobrażalnie wygodne narzędzie do zarządzania sprawami firmowymi.

Mam nadzieję, że nasze biuro rachunkowe, które również świadzy usługi doradztwa podatkowego w gliwicach, tym wpisem przyczyniło się do rozjaśnienia Państwa decyzji przy wyborze narzędzia do wystawiania faktur online. Jeśli są państwo zainteresowani usługami jakie oferuje nasze Biuro rachunkowe w Gliwicach, dane kontaktowe jak numery telefonów znajdą państwo pod tym adresem: https://doradcagliwice.pl/kontakt/

Dziękujemy i zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?