Doradca - biuro doradca podatkowy

1.
DOŚWIADCZENIE
ZAWODOWE

I HISTORIA BIURA

Biuro rachunkowe i Informacji Podatkowej DORADCA

jest firmą,która powstała w roku 1991, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osób fizycznych i prawnych prowadzących działalność gospodarczą, do nabywania profesjonalnej pomocy we wszystkich doradczo-księgowych aspektach takiego przedsięwzięcia.

Jako właścicielka biura, przed uzyskaniem uprawnień doradcy podatkowego,przez wiele lat pracowałam w Urzędzie Skarbowym, gdzie zdobywałam wiedzę na temat rozliczeń między podatnikami i Urzędami Skarbowymi, zaczynając swą karierę od stanowiska Referenta,

a kończąc na stanowisku Kierownika Działu Kontroli.

Obecnie, jako doradca podatkowy nr wpisu 09095, zdobyte doświadczenia z pracy w Urzędzie Skarbowym wykorzystuję udzielając porad prawnych podatkowych oraz w trakcie szkoleń związanych z tematyką księgowo-podatkową, które prowadzę na zlecenie m.in. Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gliwicach.

Wiedza na temat prawa podatkowego oraz znajomość procedur w kontaktach z urzędami podatkowymi ułatwia klientom mojego biura, szybkie rozwiązywanie problemów, z jakimi zgłaszają się do biura oraz gwarantuje profesjonalne, bezpieczne, solidne i kompetentne wykonywanie usług księgowych i doradczych, jakie świadczy biuro rachunkowe DORADCA.

Zapraszam do skorzystania z usług mojego biura.

Małgorzata Tomczyk

ZOBACZ
NASZE BIURO

W Biurze Rachunkowym DORADCA na stanowiskach księgowych zatrudniani są wysokokwalifikowani księgowi, którzy w swoim CV mają m.in. ukończone studia w kierunku finansów i rachunkowości oraz zdobyte uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (czyt. certyfikaty Księgowe Ministra Finansów), a dodatkowo także inne kwalifikacje zakończone egzaminami państwowymi, m.in. uprawnienia członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Taka polityka kadrowa w Biurze księgowym DORADCA umożliwia mojemu Zespołowi i mi wypełnianie zadań księgowych na najwyższym stopniu profesjonalizmu i kompetencji. Stała troska o podnoszenie kwalifikacji pracowników zatrudnianych w Biurze gwarantuje wysokiej jakości, bezpieczne i zgodne z prawem usługi świadczone przez Biuro Rachunkowe

Pracownicy Biura tworzą zgrany i dobrze rozumiejący się zespół osób kreatywnych,dla których księgowość jest metodą na rozwój osobisty

2.
KADRA

3.
CELE
I MISJA

Moim celem jest zapewnienie klientom mego Biura kompleksowej usługi księgowej, podatkowej i doradczej, która pozwoli im na skoncentrowanie się na tym, co najważniejsze w przedsiębiorstwie – na prowadzeniu dochodowej i efektywnej DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.

Wiem jak ważna jest fachowość, lojalność, rzetelność i doświadczenie w prowadzeniu spraw moich klientów. Ja i mój Zespół znamy się na tym co robimy. Nasze wykształcenie i doświadczenie pracuje dla Państwa i pomoże w osiągnięciu sukcesu w działalności gospodarczej.

Korzystając z usług mojego Biura rachunkowego uzyskują Państwo więcej wolnego czasu dla siebie i pewność, że rozliczenia finansowe własnej firmy są w dobrych rękach i że macie obok siebie doradcę, który zawsze będzie pomagał Wam w osiągnięciu sukcesu w prowadzonej przez Was działalności.

 

ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG MOJEGO BIURA.

WŁAŚCICIELKA FIRMY
MAŁGORZATA TOMCZYK

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?