JPK Gliwice

JPK w Gliwicach

Mikroprzedsiębiorco!

Pamiętaj, że jeśli w 2018 roku jesteś czynnym podatnikiem VAT, czyli składasz deklaracje VAT miesięcznie lub kwartalnie, to od 01/2018 roku dotyczą Cię przepisy o obowiązkowym Jednolitym Pliku Kontrolnym VAT (JPK_VAT)!

Biuro Rachunkowe i Informacji Podatkowej „DORADCA” pomoże Ci dotrzymać terminu i prawidłowo sporządzić oraz wysłać Twój JPK_VAT!

Sporządzenie i przesłanie JPK_VAT do Krajowej Administracji Skarbowej musi nastąpić w formie elektronicznej.

Jeśli prowadzisz swoją księgowość samodzielnie i nie zwróciłeś uwagi na nowe przepisy aż do dziś – pamiętaj, że termin złożenia pierwszego obowiązkowego JPK_VAT za 2018 rok, przypada już za tydzień! Jest to termin złożenia deklaracji VAT-7 za 01/2017, który mija w poniedziałek 26. lutego 2018r.

Jeśli nie posiadasz programu bądź nie potrafisz sporządzić i przesłać JPK_VAT za pomocą własnego podpisu elektronicznego, nie obawiaj się i czym prędzej zgłoś się do naszego Biura Rachunkowego i Informacji Podatkowej „DORADCA”! Pomożemy Ci sporządzić i wysłać elektronicznie obowiązkowy JPK_VAT w terminie!

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?