Dlaczego nasza księgowość jest najlepsza?

Certyfikowane Biuro Rachunkowe

Uprawnienia Doradcy Podatkowego oraz certyfikaty Ministra Finansów

Nowoczesne biuro z ponad 20-letnimi tradycjamina Śląsku

Od 1992 roku, dla Państwa wygody i spokoju o finanse Państwa firm, stale doskonalimy nasze umiejętności i unowocześniamy naszą firmę, aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Wieloletnie tradycje szkoleniowe w zakresie podatków oraz teorii rozpoczynania działalności gospodarczej

Odnosimy sukcesy na polu edukacji młodych kadr księgowości oraz prowadzenia szkoleń podatkowych m.in. dla Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gliwicach.

Współpraca z partnerami i e-księgowość nie tylko dla nowopowstających przedsiębiorstw

Jako partner księgowy banku PKO BP współpracujemy z nowopowstałymi przedsiębiorstwami, które niejednokrotnie nastawione są na księgowość internetową, którą realizujemy wedle ich życzeń na platformie księgowych on-line.

Wieloletnie doświadczenie nabyte w czasie pracy w Urzędzie Skarbowym oraz synergia wiedzy w trosce o Państwa księgi!

Już przez 22 lata rozliczamy śląskich przedsiębiorców służąc im nie tylko nabytą wiedzą, ale również wspólnym, dotychczasowym dorobkiem doświadczeń podatkowo–księgowych całego zespołu doradczego. Takie współdziałanie gwarantuje Państwu trafne i rzetelne rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych jednostkowych problemów księgowo-rozliczeniowych.

Połączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań informatycznych

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość usług to według nas możliwość stałego, tradycyjnego kontaktu z księgowym, którą wspomagamy dodatkowo wygodnymi rozwiązaniami on-line przy bieżącej obsłudze!
Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?