Opinie

Co sądzą o nas inni?

Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenia, pragniemy zarekomendować Biuro Rachunkowe jako firmę godną zaufania. Księgi handlowe spółki powadzone są rzetelnie, wszelkie zadania realizowane są terminowo, a współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze. Istotnymi atutami Biura są: przygotowanie merytoryczne, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz otwartość Pracowników,
5/5
Monika C

Wszystkim firmom z Gliwic pragnę zarekomendować biuro rachunkowe Doradca, z którym nasza firma współpracuje od roku. Jesteśmy zadowoleni z kilku przyczyn. Przede wszystkim jest to kompetencja Pani Tomczyk, od której można oczekiwać więcej niż tylko poprawnego księgowania.
5/5
Andrzej T

Biuro pozwala nie tylko na sprawną, bieżącą obsługę spółki, lecz również na uzyskanie fachowej i kompleksowej pomocy w sytuacjach wymagających niezwłocznej interwencjiJako firma przywiązująca bardzo dużą wagę do sprawy bezpieczeństwo naszych danych cenimy sobie fakt, że biuro Morawska jest partnerem Banku PKO.
5/5
Joanna W

Formularz kontaktowy

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?