Pytania i Odpowiedzi

Oczywiście, serdecznie zapraszamy do Biura, gdzie konsultacji lub porady podatkowej udzieli właścicielka Biura, pani Małgorzata Tomczyk, po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu. Prosimy o kontakt celem umówienia spotkania pod adresem mt.doradca@doradcagliwice.pl lub telefonicznie pod numerem 322311704

Wszystkie warunki współpracy, w tym cena miesięcznej księgowości, są ustalane przez obie strony, na bazie cennika obowiązującego w biurze. W przypadku zmiany statusu VAT w trakcie współpracy, cena za rozliczanie ksiąg czynnego podatnika VAT, z racji wyraźnego zwiększenia podatkowych obowiązków ewidencyjnych względem US, wzrasta zgodnie z cennikiem, modyfikującym cenę miesięczną. Nie stosujemy doliczeń comiesięcznych za ilość zapisów w rejestrach itp.

Podczas ustalenia ceny miesięcznej, nawet przy pierwotnym braku zatrudnienia, wskazujemy koszt prowadzenia spraw kadrowo-płacowych. Opłata jest naliczana dopiero za każdy miesiąc, kiedy usługa kadrowo-płacowa zostanie wykonana.

Formularz kontaktowy

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?