Biuro Rachunkowe DORADCA

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE I HISTORIA BIURA

Gdy my zadbamy o Twoją księgowość,
Ty zadbasz o swój biznes!

Biuro rachunkowe i Informacji Podatkowej „DORADCA” jest firmą, która powstała w roku 1991, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osób fizycznych i prawnych prowadzących działalność gospodarczą, do nabywania profesjonalnej pomocy we wszystkich doradczo-księgowych aspektach takiego przedsięwzięcia, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki podatkowej.

Jako właścicielka Biura, przed uzyskaniem uprawnień doradcy podatkowego, przez wiele lat pracowałam w Urzędzie Skarbowym, gdzie zdobywałam wiedzę na temat rozliczeń między podatnikami i urzędami skarbowymi, zaczynając swą karierę od stanowiska Referenta, a kończąc na stanowisku Kierownika Działu Kontroli.

Obecnie jako doradca podatkowy nr wpisu 09095, zdobyte doświadczenia z pracy w Urzędzie Skarbowym wykorzystuję udzielając porad prawnych podatkowych. Wiele lat szkoliłam również młodych księgowych w trakcie szkoleń zawodowych, związanych z tematyką księgowo-podatkową, które prowadziłam na zlecenie m.in. Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego (PTE) w Gliwicach.
Wiedza na temat prawa podatkowego oraz znajomość procedur w kontaktach z urzędami skarbowymi to wartość dodana „DORADCY”, która ułatwia Klientom mojego Biura szybkie rozwiązywanie problemów, z jakimi się zgłaszają oraz gwarantuje profesjonalne, bezpieczne, solidne i kompetentne wykonywanie usług księgowych i doradczych, jakie świadczy moje Biuro Rachunkowe, będące równocześnie Biurem doradztwa i informacji podatkowej.

Od 2013 roku Biuro Rachunkowe i Informacji Podatkowej „DORADCA” przekształciło się w firmę rodzinną, w związku z rozpoczęciem współpracy z moją córką, Darią Tomczyk-Lessaer, która specjalizuje się w obsłudze spółek prawa handlowego, korzystając z doświadczeń wynikających z ukończonych studiów na wydziale Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego oraz potwierdzonych certyfikatem księgowym o numerze 64089/2013, a także dodatkowymi certyfikatami, z których na uwagę zasługuje dokument potwierdzający pozytywnie złożony egzamin na członków rad nadzorczych w roku 2013.

Od roku 2018 dołączyła do naszego zespołu również moja druga córka, Karolina Tomczyk, która po zakończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Finansów i Rachunkowości, również specjalizuje się w obsłudze pełnej księgowości, nabywając kolejne kwalifikacje w trakcie szkoleń z zakresu podatków oraz kadr i płac.

Zastanawiasz się nad założeniem
działalności gospodarczej?
Zapraszamy do skorzystania z usług mojego biura

CELE I MISJA

Wszystko to nie tylko umacnia nasza markę obecną na śląskim rynku od niemal 30 lat, ale jednocześnie umożliwia wdrażanie w Biurze Rachunkowym „DORADCA” nowych technologii i metod pracy, wynikających z aktualnych potrzeb i specyfiki branży księgowej, która dynamicznie się rozwija i stale narażona jest na zmiany. Wymaga to od właścicieli i pracowników naszego Biura rachunkowego elastyczności i gotowości do realizacji narzucanych przez aktualne przepisy prawa podatkowego zadań, co czynimy nieustannie, stale monitorując zmiany przepisów w branżowej prasie, podnosząc kwalifikacje i aktualizując wiedzę teoretyczną i praktyczną podczas profesjonalnych szkoleń m.in. organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych, której jestem wieloletnim członkiem.

Małgorzata Tomczyk

Formularz kontaktowy

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?