Audyt podatkowy

Jako Biuro rachunkowe Doradcy Podatkowego, który swoje doświadczenie zdobywał w trakcie wieloletniej pracy w dziale kontroli Urzędu Skarbowego, oferujemy naszym nowym Klientom jak i każdemu Podatnikowi, który zgłosi się do biura DORADCA z obawami o prawidłowość swoich dotychczasowych rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS, profesjonalną usługę audytu podatkowego, wykonywaną przez Biuro.

Usługa taka ma na celu ustalenie ewentualnych nieprawidłowości i zapewnienie prawidłowości rzetelności ksiąg zgodnie z obowiązującymi za dane lata podatkowe przepisami prawa, a tym samym ustalenie zobowiązań podatkowych, wynikających z dokumentacji źródłowej, które powinny zostać uregulowane.

Bardzo często podobna usługa przeprowadzenia profesjonalnej kontroli ksiąg jest jedynym sposobem, aby podatkowa księga przychodów i rozchodów lub ewidencja przychodów ewidencjonowanych Podatnika były zaprowadzone prawidłowo za okresy wcześniejsze. Konieczność takiej weryfikacji to niejednokrotnie wynik prowadzenia księgowości uproszczonej przez Przedsiębiorców we własnym zakresie. Może to również być wynikiem wcześniejszego prowadzenia ksiąg przez osoby nieposiadające odpowiednich kompetencji lub zaangażowania, zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości księgowej, wiążącej się z bardzo częstymi zmianami przepisów i wieloma wyzwaniami, co wymaga wyjątkowego zaangażowania i stałej aktualizacji wiedzy przez  biura rachunkowe, a nie zawsze ma miejsce. Jako certyfikowane Biuro rachunkowe Doradcy Podatkowego, stale pracujemy w oparciu o najnowsze, bieżące przepisy i szkolimy się w zakresie wszelkich zmian, dlatego jesteśmy gotowi i kompetentni w zakresie usługowej kontroli prawidłowości dotychczasowych rozliczeń podatkowych i ZUS-owskich.

Formularz kontaktowy

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?